/ There's more to NOAC’s
search (2)
menu (1)

There’s more to NOAC’s

NOAC’s zijn geen ”one size fits all”. Er zijn aanmerkelijke verschillen tussen de NOAC’s, waarmee per AF-patiënt het verschil kan worden gemaakt. Is in uw team hierover voldoende kennis aanwezig? 

Wij bundelden de ins en outs over NOAC’s in een kernachtig opleidingspakket, met praktische aanbevelingen op basis van de richtlijnen. Dit opleidingspakket is beschikbaar in een versie van 30 en 60 minuten.

Ontvang de presentatie direct in uw mailbox!
Previous
Next

EDX/22/0363

Wilt u op de hoogte gehouden worden van de laatste ontwikkelingen? 

Interessant voor u?

ESC highlightssessie 2023

Het jaarlijkse congres van de ESC vindt dit jaar plaats van 25 augustus tot en met 28 augustus. Heeft u geen tijd om dit ESC congres te volgen? Volg dan de ESC highlightsessie op dinsdag 19 september.

(Geaccrediteerde) nascholing

Virtuele lunchsessie Sekseverschillen en antistolling

Atriumfibrilleren komt voor bij vrouwen en mannen, maar er zijn verschillen. Welke verschillen in risicofactoren, pathofysiologie en behandeling kennen we? En minstens zo belangrijker, wat weten we nog niet? Kijk hier de sessie terug.

Uitzending gemist

Een nieuw en effectief oraal middel ter maximalisering van de LDL-C verlaging

Prof. dr. Andrea Baessler ging tijdens de Daiichi Sankyo Cardiovasculair Summit 2021 in op de nieuwe opties waarmee orale lipidenverlagende therapieën kunnen worden gemaximaliseerd. Zij stelde onder m

Literatuur

Aanvraag opleidingspresentatie

Klik hier voor het privacy statement

doc access

U kunt snel inloggen met uw
BIG-nummer of met DOC-Access inlogaccount.

Wilt u op de hoogte gehouden worden van de laatste ontwikkelingen?​

doc access

Vul uw BIG nummer in

doc access

Het besloten deel van de
website is alleen toegankelijk met een DOC-Access inlogaccount.

Nog geen account?